Zjarr pranë një karburanti në Lezhë

22:49 | 24 Gusht 2019

Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë pranë një karburanti në Lezhë.

Siç shihet nga video, zjarri ka përfshirë një hapësirë të konsiderueshme, por për momentin nuk ka informacione se çfarë është përfshirë nga flakët dhe nëse rrezikohet karburanti.

Më poshtë ju sjellim videon e siguruar nga Top Channel.