Zidane deklarohet pas fitores së thellë pa Ronaldon dhe Bale

Zinedine Zidane është deklaruar i kënaqur me lojën e Real Madridit, në fitoren 1:4 në udhëtim te Eibar.

Sport

04/03/2017 18:53

Edhe pse pa Ronaldon dhe Bale, Reali tregoi performancë të mirë, duke e kryer ndeshjen në pjesën e parë.

“Jam i lumtur për Benzeman dhe në përgjithësi me lojën e ekipit, tani duhet të fokusohemi për të martën (ndeshja me Napolin)”, ka deklaruar Zidane.

“Reagimi që patëm në fillim të pjesës së parë, ishte çelësi i kësaj fitore. Por sezoni është i gjatë dhe ka shumë ndeshje për t’u luajtur”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6