Zbulohet çmimi i lartë i qaforeve të Noizyt – Lajmi.net
Zbulohet çmimi i lartë i qaforeve të Noizyt
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 13:41, 17 April 2018
Jemi mësuar që reperin Noizy ta shohim duke reklamuar blerjet e reja.

Si për makinat luksoze ashtu edhe orët e shtrenjta, së fundmi ka publikuar foto me qaforet e markës ‘Aporro’ të cilat kapin një çmim të lartë shkruan lajmi.net

Sipas faqes ‘Whatthwywearin’ këto qafora kapin shifrën 470 euro.

Sa i  përket muzikës, reperi shqiptar është duke punuar për projekte të reja muzikore të cilat do të publikohen shpejtë./Lajmi.net/

OTR DBZ #Music????? #Varrosi #BigKik #Pesh3Rond

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO