Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Zanfina Ismaili ia ‘sheh hajrin’ karantinës

20:41 | 7 Prill 2020

Zanfina duket se ia ka ‘parë hajrin’ qëndrimit në shtëpi.

Për shkak të pandemisë, të gjithë po mundohen që të rrinë sa më shumë në shtëpi, shkruan lajmi.net.

Edhe këngëtarja Zanfina Ismaili është njëra prej qytetareve që po i respekton rregullat.

Mirëpo qëndrimit në karantinë duket se edhe ia ka ‘parë hajrin’.

Zanfinën e njohin të gjithë për peshën që ka pasur dhe tani ka treguar se ka shtuar pak kilogramë.

Këtë e bëri nëpërmjet publikimit të një fotografie në Insgtagram./Lajmi.net/