Zanfina Ismaili flet për herë të parë për lidhjen e saj 11 vjeçare

19:58 | 9 Nentor 2018

Zanfina Ismaili ka qenë mysafire sonte (e premte) në emisionin e shoubizit “Mirage”.

Zanfina Ismaili në intervistën dhënë për “Mirage”, ka rrëfyer shumëçka nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kujtoj kohët e para të fillimit të karrierës në muzikë si dhe tregoi se me çka u përball gjithë këto vite.

Po ashtu, Zanfina për herë të parë ka folur për lidhjen e saj 11 vjeçare, duke dhënë detaje që nuk i kemi ditur.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë tha Zanfina. /Lajmi.net/