Zanfina duket krejt ndryshe derisa sjellë foto nga ballkoni

Zanfina Ismaili ka publikuar një foto të re.

ShowBiz

01/09/2021 09:59

Ndonëse ka kohë pa sjellë projekt të ri muzikor por ajo është mjaft e ndjekur në instagram aty ku tregon edhe përditshmërinë e saj, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e fundit që ka postuar Zanfina mori vëmendje pasi që në fytyrë dukej krejt ndryshe, kjo mbase për shkak të efektit që ka përdorur për ta realizuar foton.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ??. (@zanfina.ismaili)

Ajo u shfaq veshur me xhinse dhe një bluzë sportive të shkurtër teksa flokët e gjata i lëshoi lirshëm sipër krahëve.

Përndryshe, Zanfina për publikun njihet më shumë si motra e vogël e Adelinës./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ??. (@zanfina.ismaili)