Zaimina Vasjari nëna më seksi në estradë? E dëshmojnë këto foto 

Zaimina Vasjari i ka ruajtur format trupore edhe pas lindjes.

ShowBiz

03/06/2020 16:35

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, ishte në qendër të vëmendjes edhe para se të bëhej nënë, shkruan lajmi.net.

Mirëpo tani ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo për shumë arsye.

Zaimina në rrjetet sociale po ndan imazhe të ndryshme ku tregon format trupore ndërsa në sy bien detajet.

Ajo nuk ka ndryshuar as pas lindjes së vajzën dhe se po konsiderohet nëna më seksi në estradë e dëshmojnë këto fotografi./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B4aUuUsHYdQ/

https://www.instagram.com/p/B_cczldHwO5/

https://www.instagram.com/p/B9Zm_HyHcG4/

https://www.instagram.com/p/CA2jMYNnRZ4/