Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj festojnë përvjetorin e 20-të, këngëtarja publikon imazhin shumë domethënës

Yllka Kuqi ndau imazhin e veçantë, sot në përvjetorin e 20-të me bashkëshortin.

ShowBiz

28/10/2020 17:37

Këngëtarja e njohur shqiptare, Yllka Kuqi dhe bashkëshorti i saj Astriti sot festojnë një ditë të veçantë, shkruan lajmi.net.

Ata sot e kanë përvjetorin e 20-të dhe kjo datë nuk do të mund të ishte aq e veçantë sa edhe ta kenë foshnjën e tyre në duar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Kështu u shpreh edhe Yllka nëpërmjet një postimi të fundit.

“Prej 28.10.2000. 20 vjetori nuk ka mujt me u dok ma i mirë së bashku, dashni”, ka shkruar Yllka pranë postimit të fotografisë në llogarinë e saj në Instagram./Lajmi.net/