Ylli i Suharekës përforcohet me Aaron Jones

Aaron Jones i është bashkuar ekipit të drejtuar nga Petar Mijovic. Golden Eagle Ylli ka zyrtarizuar marrëveshjen me amerikanin këtë të premte. Klubi nga Theranda nuk zbuloi detaje nga marrëveshja, apo nga karriera e lojtarit. Jones luan në pozitën e qendrës dhe është i gjatë 206 centimetra. 30-vjeçari së fundi ishte pjesë e Karditsas në…

Sport

23/02/2024 20:52

Aaron Jones i është bashkuar ekipit të drejtuar nga Petar Mijovic.

Golden Eagle Ylli ka zyrtarizuar marrëveshjen me amerikanin këtë të premte.

Klubi nga Theranda nuk zbuloi detaje nga marrëveshja, apo nga karriera e lojtarit.

Jones luan në pozitën e qendrës dhe është i gjatë 206 centimetra.

30-vjeçari së fundi ishte pjesë e Karditsas në Superligën e Greqisë.

Ai karrierë ka bërë edhe në Turqi, Spanjë, Itali e Francë.