Ylli i filmave për të rritur zbulon gabimin më të madh që meshkujt bëjnë gjatë seksit

Esperanza Gomez, ylli i pornografisë, ka zbuluar disa këshilla në lidhje me seksin tek meshkujt.

Lifestyle

04/06/2019 19:25

Në një video të kohëve të fundit në YouTube, aktorja e filmave erotik Esperanza Gomez zbuloi një gabim që shumë burra bëjnë në dhomën e gjumit, transmeton lajmi.net.

Bukuroshja kolumbiane i këshilloi njerëzit që të shpenzonin më shumë kohë që t’ua ndezin epshin seksual partnereve të tyre.

Ajo sugjeroi burrat të merrnin pjesë në biseda të pista, përpara se t’i futeshin aktit seksual.

“Gratë dëshirojnë t’u thuhen gjëra që iu zgjojnë dëshirën. Ne duam të prekemi dhe të dëgjojmë tonin e një burri”, deklaroi pornostarja. /Lajmi.net/