“Yjet”, kënga më e re e Adrit dhe Ilirianës

Dy ish banorët e Big Brother VIP Kosova, Adri dhe Iliriana kanë publikuar këngën e parë pas daljes së tyre nga ky format. Kënga titullohet “Yjet” dhe tekstin e këtij projekti e ka shkruar Deyzoh. Kënga është lansuar sot, dhe ka marr shumë komente pozitive nga fansat e artistëve./Lajmi.net/

ShowBiz

24/02/2024 20:16

Dy ish banorët e Big Brother VIP Kosova, Adri dhe Iliriana kanë publikuar këngën e parë pas daljes së tyre nga ky format.

Kënga titullohet “Yjet” dhe tekstin e këtij projekti e ka shkruar Deyzoh.

Kënga është lansuar sot, dhe ka marr shumë komente pozitive nga fansat e artistëve./Lajmi.net/

YouTube player