Xherdan Shaqiri festoi fitoren e Liverpoolit me trofe në dorë, këtë koment ia la Mc Kresha

Mc Kresha i ka komentuar Xherdan Shaqirit.

ShowBiz

02/06/2019 08:27

Mbrëmë është zhvilluar ndeshja mes Tottenham-Liverpool dhe përfundoi me rezultat 2:0, kështu ‘The Reds’ u shpallën edhe kampion, shkruan lajmi.net.

Fitores së Liverpool iu gëzua edhe Xherdan Shaqiri, futbollisti shqiptar i cili luan për këtë ekip.

Ai e ka publikuar një foto në Insagram ku shihet me trofe në dorë dhe pranë saj ka shkruar ‘Elhamdulilah’.

Aty nuk kanë munguar komente të shumta, ndër to edhe ai i Mc Kreshës. Në vazhdim ua sjellim foton ku mund ta shihni se çfarë i ka shkruar ai./Lajmi.net/