Xhensila ganstere në klipin e ri (Foto)

Mozzik dhe Xhensila bashkëpunimi po vjen shumë shpejtë.

ShowBiz

07/08/2015 11:41

Xhensila ka treguar në një fotografi të postuar të klipit të ri se do të shfaqet e ‘rrezikshme’.

‘Zziki&Xhessi’, siç ka shkruar ajo në përshkrim për bashkëpunimin mes saj dhe reperit Mozzik që do vijë së shpejti, transmeton Lajmi.net.

Për videoklipin po përkujdeset ProVideo ndërsa për dukjen e Xhensilës një ekip i tërë profesionistësh./Lajmi.net