Xhbanja ‘çmend’ pushuesit në plazh (Foto)

Aktorja e serialit 'O sa mirë', Arjola Demiri pas shumë angazhimeve rreth serialit ka gjetur kohë të pushojë disa ditë.

ShowBiz

22/08/2017 13:54

Në rrjete sociale Arjola të cilën në serial e njohim si Xhbanja, po sjell vazhdimisht foto të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në të cilat shfaqet e veshur me bikini dhe mbulohej nga një veshje transparente.

Edhe pse në serial paraqitet si ‘burrneshë’, në jetën e përditshme ajo të lë pa fjalë në çdo paraqitje. /Lajmi.net/