Xhaka përlot tifozin e Kombëtares me gjestin e tij (FOTO)

Në festën e madhe të organizuar dje në Tiranë u pa një gjest i një tifozi që insistonte të kishte fanellën e tij.

Sport

14/10/2015 15:25

Futbollisti kosovar që luan për Kombëtaren Shqiptare, Taulant Xhaka ka treguar edhe njëherë anën e tij të madhe si futbollist.

Në festën e madhe të organizuar dje në Tiranë u pa një gjest i një tifozi që insistonte të kishte fanellën e tij.

Tifozi dukej i emocionuar për të pasur fanellën e Xhakës dhe për këtë vëllai i Granitit vendosi që të ia falë atij. Xhaka e zhveshi fanellën duke ia realizuar dëshirën tifozit të rritur.

 Capture