Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

West ia shikon të pasmet Kimit

14:00 | 29 Nentor 2013

Kim3

Kanye West duket se i ka për qejf të pasmet e famshme të Kim Kardashian. Reperi amerikan është ‘kapur’ nga fotografët duke ia shikuar prapanicën të fejuarës së tij, teksa po e shijonin ditën e ‘Thanksgiving’ në Miami. Për herë të parë, nëna e re e shfaqi stomakun e saj të rrafshtë tashmë dhe një […]

Kanye West duket se i ka për qejf të pasmet e famshme të Kim Kardashian. Reperi amerikan është ‘kapur’ nga fotografët duke ia shikuar prapanicën të fejuarës së tij, teksa po e shijonin ditën e ‘Thanksgiving’ në Miami.

Për herë të parë, nëna e re e shfaqi stomakun e saj të rrafshtë tashmë dhe një bluzë pranvere, ndërsa poshtë kishte veshur xhinse ngjyrë gri, që ua ekspozonin mjaft mirë ‘asetet’ e ‘show-girl’ amerikane.

Çifti u bë bashkë përkohësisht, pasi nga e premtja, ata do t’i ndajnë rrugët, për shkak të angazhimeve që ka Kanye me koncerte.