Wanda zgjedh foton e preferuar të shkrepur gjatë vetizolimit

Wanda publikoi imazhin joshës para pasqyrës.

ShowBiz

31/10/2020 10:01

Wanda Nara u bë e famshme si partnerja e futbollistit të njohur, Mauro Icardi, shkruan lajmi.net.

Tani, ajo është aktive me fotosesione të shumta, por nuk janë të pakta as fotografitë që i realizon në përditshmëri.

Wanda njihet si e përkushtuar në palestër, nga ku sjell fotografi të shumta për ndjekësit e saj dhe tregon fizikun.

Në imazhin e fundit, ajo u shfaq me veshje sportive para pasqyrës, duke theksuar fizikun dhe mori vëmendje me gjoksin.

 

View this post on Instagram

 

Look of the day , this is one of my favorite looks from Lockdown ??

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

“Dukja e ditës, kjo është një nga dukjet e mia të preferuara nga karantina ??”, ka shkruar ajo.

Imazhe që ngjashme solli edhe ditë më parë dhe u komentua shumë nga miliona ndjekësit që i ka në Instagram. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Hoy Volví , y siempre me acompaña @nike ??

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on