Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Vogëlushja u merr erë këmbëve të babit, reagimi i saj do t’ju bëjë për vete

22:04 | 3 Mars 2021

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait.

Ajo iu afrua babait dhe nuhati, por aroma nuk e kënaqi. Ajo filloi të kollitej dhe të qeshte. Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga ViralHog.

Shikojeni: