Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Vjeshta po afron: Trendet e modes që mund të filloni t’i blini

17:54 | 14 Gusht 2019

Vera ende nuk ka mbaruar. Mirëpo, koha po ecën shpejtë edhe femrat ecin gjithmonë me modën.

Koleksionet e vjeshtës dhe dimrit 2019 kanë filluar të prezantohen. Këtu i gjeni disa prej trendeve të koleksionit vjeshtë- dimër, transmeton lajmi.net.