Vildanja heq të brendshmet! (FOTO)

Modelja superseksi Vildane Zeneli ka provokuara sërish me foton e fundit që ka postuar.

ShowBiz

04/02/2016 20:12

Vildanja kësaj radhe ka vëndosur të heqe të brendshmet dhe të ekspozoje trupin e saj, mirpo është kujdesur që të vëndose një ‘mace` tek pjesa intime, si për të mbuluar disi “zogun”.

Supermodelja shqiptare nuk ka të ndalur me zhveshjet dhe provokimet e saj./zëri

Image