Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Vildane Zeneli flet për lidhjen me Faton Shoshin

23:39 | 14 Dhjetor 2019

Vildane Zeneli tregon të vërteten pas saj dhe Faton Shoshit.

Vildane Zeneli dhe Faton Shoshi jo rrallë herë kanë qenë të lidhur nga mediat, këto zëra u përhapën pasi dyshja disa herë janë parë së bashku në vende të ndryshme.

Por asnjëherë ata nuk kishin pranuar diçka të tillë.

Dhe sot Vildanja me deklaratën e dhënë mbylli përfundimisht këtë çështje duke thënë se mes tyre nuk egziston asnjë raport tjetër pos atij miqësor.

“E kisha komshi, njiheshim familjarisht, nuk ka asgjë të vërtetë” tha modelja në emisionin ‘Shiko kush luan’.