Video prekesë e një të miture “në luftë” me fatin: ha me këmbë në mungesë të duarve – Lajmi.net
Video prekesë e një të miture “në luftë” me fatin: ha me këmbë në mungesë të duarve
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 12:02, 10 July 2018
E dhimbshme...

Është e dhimbshme të shohësh një njeri pa duar e krah, e jo më një fëmijë të mitur.

Vajza që mund të shihni në video vuan nga ky fat, megjithatë ajo nuk është dorëzuar. Ka mundur që me këmbë të bëjë atë që nuk e bën dot me duar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO