VIDEO/ Një qytetar ia puthë këmbët Albin Kurtit

Albin Kurtit i ndodhi sot një ngjarje e pazakonshme.

Lajme

08/06/2020 15:22

Një qytetarë i përulet Kryetarit të Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kutit, raporton arbresh.info

Derisa Kurti ishte duke dhëne deklaratë para mediave një qytetarë në sheshin e Prishtinës është afruar dhe ja ka puthur këmbët.

Në pamje shihet momenti i përkuljes së tij deri sa reagimi i Kurtit ishte tentimi për ta ngritur nga toka.