Video e rrallë: Jeff Bezos kapet duke ia goditur të pasmet të dashurës së tij

Miliarderi i Amazon, Jeff Bezos, u pa me të dashurën e tij Lauren Sanchez, ndërsa çifti po shijonte të dielën me miqtë në një kafene aeroporti në Kaliforni gjatë fundjavës.

Fun

01/02/2022 12:37

Daily Mail ka arritur të sigurojë momentin kur Bezos ia mëshoi shuplakë të pasmeve të dashurës së tij dy herë, shkruan lajmi.net.

Të ftuarit në kafene bënë të ditur TMZ se siguria ishte e rreptë për çiftin dhe madje bllokuan hyrjen në banjë kur Bezos e përdori atë gjatë drekës.

PAMJE: