Vetëm kaq minuta ushtrime ju duhen për të formësuar trupin tuaj (Foto) – Lajmi.net
Vetëm kaq minuta ushtrime ju duhen për të formësuar trupin tuaj (Foto)
Autori: Lajmi.net FitLifestyle 8:21, 8 July 2018
Nuk keni nevojë të shpenzoni para apo kohë duke shkuar në palestër.

Disa ushtrime të thjeshta mund t’i bëni edhe në shtëpi, duke siguruar kështu djegien e dhjamit të tepërt që e keni në trup, shkruan lajmi.net

Ju kushton vetëm dhjetë minuta në ditë, secili ushtrim nga 15-20 sekonda dhe natyrisht ju mund të bëni pushim në mes të secilit ushtrim.

Ideale është t’i bëni këto ushtrime katër herë në javë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO