Të Infektuar: 1052

Të Shëruar: 820

Të Vdekur: 30

Veshja rrjetë i zbulon gjithçka në pjesën e sipërme Dua Lipës

22:48 | 17 Shtator 2019

Foto: Instagram

Dua Lipa ka pozuar me veshje të tejdukshme.

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa e ka publikuar një foto të re në Instastory, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur e veshur krejtësisht në me rroba të zeza e detaji i cili ka rënë në sy ishte pikërisht bluza e tejdukshme.

Siç shihet edhe në foto Dua nuk ka veshur fare sytjena dhe ka marrë vëmendjen./Lajmi.net/