Veselin e ngatërrojnë me një tjetër personazh të BBA, e bëjnë baba

Nuk është i martuar.

ShowBiz

04/04/2018 17:40

Por, sipas një medie shqiptare, fituesi i Big Brother Albania, Vesel Kurtishaj pa një pa dy është bërë partner i Klaudiës së BBA dhe madje ata i kanë “bërë” me fëmijë, shkruan lajmi.net

Fjala është për një gabim që është bërë, ku Veseli është vënë në vend të Arsimit, i cili ky i fundit është bërë baba për herë të parë.

Kjo gjë ka bërë që Veseli të reagojë përmes një fotoje të hedhur në Instastory, ku kërkoi falje në emër të pronarit të medias që bëri këtë gabim e që është Ermal Mamaqi./Lajmi.net/

screenshot_6