Veseli në Prizren: Vendin e ndryshojmë duke ndryshuar vetveten

20:57 | 20 Gusht 2019

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh kreu i PDK-së, Kadri Veseli gjatë ditës së sotme në Prizren është takuar me gra dhe të rinj.

Veseli në një postim në Facebook ka thënë se vendin e ndryshojmë duke ndryshuar vetveten dhe duke krijuar hapësirë më të madhe për gratë dhe të rinjtë që të bashkohen në rrugëtimin tonë.

Postimi i plotë:

Ne e ndryshojmë vendin duke ndryshuar vetveten dhe duke krijuar hapësirë më të madhe për gratë dhe të rinjtë që të bashkohen në rrugëtimin tonë.

Kjo është PDK-ja, e re, e freskët, plot entuziazëm, me kuadro të kualifikuara dhe të gatshme për ta luftuar korrupsionin dhe për të ndërtuar një të ardhme më të mirë! /Lajmi.net/