Vëllai madh anulon televotimin, kjo pasi Sara dhe Françeska kalojnë në konflikte verbale

Sara dhe Françeska janë dy nga banoret e Big Brother VIP Albania. Ato të dyja kohëve të fundit kanë pasur zënka me njëra tjetrën, por sot ato kanë kaluar kufirin duke e shtyrë njëra tjetrën verbalisht. Pas këtij debati, atyre iu ka ardhur një zarf i zi. “Vëllai i madh nuk iu paralajmëron më. Anulohet…

ShowBiz

03/03/2024 21:43

Sara dhe Françeska janë dy nga banoret e Big Brother VIP Albania.

Ato të dyja kohëve të fundit kanë pasur zënka me njëra tjetrën, por sot ato kanë kaluar kufirin duke e shtyrë njëra tjetrën verbalisht.

Pas këtij debati, atyre iu ka ardhur një zarf i zi.

“Vëllai i madh nuk iu paralajmëron më. Anulohet televotimi, shihemi të martën”, ka lexuar Rike në zarfin e zi.

A do të eliminohet njëra prej tyre, mbetet të shihet të martën. /Lajmi.net/