Vdekja e Drinor Berishës, lojtarit 14-vjeçar – flasin mes emocionesh ish-trajneri dhe ish-bashkëlojtarët

Vdekja e hershme e futbollistit, Drinor Berishës shokoi futbollin, sportin dhe Kosovën në përgjithësi. 14-vjeçari humbi jetën tragjikisht teksa po shkonte në stërvitje te skuadra U15 e Malishevës. Ish-trajneri i tij, Latif Bytyqi dhe dy ish-bashkëlojtarët, Bleart Berisha dhe Erlis Hoti mes emocionesh thanë se Drinori po i mungon ekipit. Storien e plotë të realizuar…

Sport

15/11/2023 23:24

Vdekja e hershme e futbollistit, Drinor Berishës shokoi futbollin, sportin dhe Kosovën në përgjithësi.

14-vjeçari humbi jetën tragjikisht teksa po shkonte në stërvitje te skuadra U15 e Malishevës.

Ish-trajneri i tij, Latif Bytyqi dhe dy ish-bashkëlojtarët, Bleart Berisha dhe Erlis Hoti mes emocionesh thanë se Drinori po i mungon ekipit.

Storien e plotë të realizuar nga lajmi.net mund ta shikoni në videon e mëposhtme./Lajmi.net/