Vazhdon tortura e shoferëve në rrugën Prishtinë-Mitrovicë  /FOTO – Lajmi.net
Vazhdon tortura e shoferëve në rrugën Prishtinë-Mitrovicë  /FOTO
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:03, 10 August 2018
Rruga magjistrale Prishtinë -Mitrovicë vazhdon të jetë e bllokuar nga kolonat e gjata.

Kolonat e gjata zakonisht krijohen rreth mbrëmjes, kryesisht për shkak të të ashtuquajturit “fyt i ngushtë” në hyrje të Vushtrrisë.

Qytetarët vazhdojnë të ankohen gati çdo ditë për pritje të gjatë në këtë rrugës, shkruan lajmi.net.

“Nëse dikush po planifikon me u nisë për Mitrovicë, ndryshoni planet!”, ka shkruar sonte gazetari, Gëzim Bimbashi, i cili edhe i ka publikuar këto fotografi. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO