Van Gaal vendos: Januzaj nuk është në shitje

Trajneri i Manchester United, Louis Van Gaal ka konfirmuar se lojtari i skuadrës së tij, Adnan Januzaj nuk është në shitje.

Merkato

13/08/2015 17:30

Louis Van Gaal ka konfirmuar se Adnan Januzaj nuk është në shtije dhe se nuk do të largohet nga Manchester United.

“Januzaj po e bën më të mirën. Sidoqoftë, të gjithë lojtarët janë duke e bërë më të mirën”.

“Nuk kam ankesa për Januzajn dhe ai nuk është në shitje”, tha Van Gaal.