Valza Zhegrova finalizon këngën e re, mësoni detajet

Valza Zhegrova së shpejti publikon projektin e ri.

ShowBiz

10/03/2019 15:58

Valza Zhegrova ishte e ftuar së fundi në një intervistë për “Mirage”, ku zbuloi të pathëna rreth jetës profesionale dhe asaj private, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja së shpejti publikon këngën e re, andaj për “Mirage” ka dhënë detaje rreth këtij projekti.

Po ashtu, ajo zbuloi edhe se çfarë pason pas kësaj kënge, në të cilën premtoi se vjen më ndryshe nga projektet tjera.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Valza Zhegrovës, ku mund të mësoni të rejat rreth saj. /Lajmi.net/

YouTube player