Valona Ponik ka nevojë për ndihmën tuaj – Lajmi.net
Valona Ponik ka nevojë për ndihmën tuaj
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 10:23, 27 October 2017
Valona Ponik quhet vajza e cila ka nevojë për ndihmë.

Ajo vuan nga skolioza që shkakton deformim të shtyllës kurrizore dhe ka përfunduar dy ndërhyrje kirurgjikale dhe i duhet një tjetër operacion jashtë Kosovës, shkruan lajmi.net

E duke qenë se operacioni ka një kosto të lartë, të papërballueshme për familjen e saj, Valona kërkon ndihmën që të arrihet shifra 6.662 Euro, aq sa i bëhet edhe ndërhyrja në Kroaci.

Më poshtë, gjithë ata që duan ta ndihmojnë, kanë informacionet e duhura./Lajmi.net/

22851883_1484830014888170_8200322124698751186_n

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO