Vajzat tregojnë më shumë se ç’duhet: Vazhdon çmenduria… (Foto)

Vajzat e ‘Geordie Shore’ nuk kanë zhgënjyer edhe këtë sezon të ri në MTV.

ShowBiz

22/11/2016 13:03

Ato janë filmuar në rrugët e Londrës duke bërë të tjera çmenduri. Chloe Ferry, Marty McKenna dhe e reja Zahida Allen kanë dhuruar skena erotike në rrugë.