Vajza që këndon si mashkull (Video) – Lajmi.net
Vajza që këndon si mashkull (Video)
Autori: Lajmi.net EntertainmentKulturë/ArteKurioziteteMusic 12:40, 19 April 2017
Në Thailands got talent ka performuar një vajzë me dy zëra, vokali mashkullor dhe femëror dhe me të vërtetë e ka shokuar jurinë dhe publikun, transmeton lajmi.net

Fillimisht, ajo ka kënduar me zërin femëror dhe juria e ka pritur mirë, por kur filloi në vokal të mashkullit dhe e arriti perfeksionin në performancë, i gjithë publiku u ngrit në këmbë dhe filluan të këndojnë me të.

Video ka marrë më shumë se 9 milion klikime, ndërkaq pjesëmarrja në audionin Got Talent e kësaj vajze, ka qenë në vitin 2011. Shikojeni. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO