‘Vajza më e bukur në botë’ fiton titullin për herë të dytë

Thylane Blondeau goditi titujt anembanë globit kur ajo u kurorëzua "vajza më e bukur në botë" një dekadë më parë - kur ajo ishte vetëm 6 vjeç.

Fun

02/01/2019 12:24

Dhe tani ajo fitoi çmimin për herë të dytë, në moshën 17 vjeçare.

Adoleshentja e mrekullueshme, i cili është vajza e futbollistit francez Patrick Blondeau dhe aktorja e kthyer nga moda Veronika Loubry, filloi të modelonte në moshën 4 vjeçare, kur ajo ecte pistën për Jean Paul Gaultier, transmeton lajmi.net.

Blondeau mori Instagram për të falenderuar fansat e saj për mbështetjen e tyre, duke shkruar: “Unë thjesht nuk mund të besoj atë … faleminderit aq shumë @tccandler dhe të gjithë që votuan.

Postimi ka grumbulluar më shumë se 80.000 pëlqime, me tifozët e saj duke shkruar: “Ju jeni kaq e bukur” dhe meritoni.

Fituesit e mëhershëm të këtij çmimi janë Michelle Pfeiffer, Meg Ryan, Siohue Marcaeu, Nicole Kidman dhe Gwyneth Paltrow. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/Bp0Jru4hgrg/

https://www.instagram.com/p/BrLA6hHhacT/