Vajza fotografohet lakuriq me pitonin vdekjeprurës dhe thotë se donte të paraqiste anën e saj të egër

Një modele i ka tronditur fansat e saj me fotot e fundit të zhveshura.

Fun

29/04/2018 20:37

Jeana Turner, një modele nga Amerika, shfaqi anën e saj të egër duke mbajtur vetëm një piton vdekjeprurës rreth qafës së saj.

Bukuria, nga Minneapolis, Minnesota, vuan nga alopecia e cila e ka lënë tullacin atë.


Në fotot e fundit të saj, ajo e mbylli trupin e saj në mbështjellësin e një gjarpri të verdhë prej 12 metrave të gjata dhe u paraqit në mënyrë joshëse.

Ajo tha: “Paraqitja me gjarpërin po çlirohej. Është një kafshë e egër dhe dëshiroja të tregoja anën time të egër.

“Gjithmonë kam dashur gjarpërinjtë. Ky kombinim i forcës së heshtur dhe saktësisë vdekjeprurëse me të vërtetë më pëlqen mua.

“Ata janë krijesa të bukura.” /Lajmi.net/