Vajza ekspozon gjoksin në rrjete sociale për LIKE /FOTO

Rrjetet sociale janë bërë të çuditshme.

Fun

23/06/2018 17:28

Një femër nga Amerika e njohur edhe si një repere ka shfaqur gjoksin e saj në rrjetet sociale për fansat e saj të shumtë.

Kash Doll shkoi në Live dhe kishte një “aksident” të vogël. Ajo “aksidentalisht” i ekspozoi gjinjtë e saj për mijëra tifozë të saj, transmeton lajmi.net.

Ajo pretendon se ajo nuk e ekspozon veten me qëllim – por shumë nga tifozët e saj mendojnë se ajo po gënjen. /Lajmi.net/