Vajza e tëra e zhveshur jep motin, videoja bëhet hit në internet

Një vajzë nga Finlanda ka dhën motin, por ajo e ka dhënë atë e gjitha lakuriq.

Fun

23/06/2018 21:52

Një video mjaft interesante e një moderatoreje në Finlandë është bërë hit në internet dhe po qarkullon gjithandej.

Pra, kemi pasur transmetimin mujor të filmit të Aamulypsy, emisionit më të popullarizuar në mëngjes në Finlandë dhe vendosën të shtojnë një risi të vogël në shfaqje, transmeton lajmi.net.

Ata kanë pyetur modelen Laine Bruce të jetë vajza e tyre e zhveshur e motit dhe ajo e bëri! Ja videon tashmë duke bërë gjiro në internet në të gjithë botën.

Aamulypsy është shfaqja më popullor radio të gjitha kohërave në Finlandë starring Jaajo Linnonmaa, Anni Hautala dhe Juha Perälä.