Vajza e Sabianit, një bjonde super seksi (Foto)

Është njeri nga këngëtarët më të njohur shqiptarë.

ShowBiz

31/05/2017 23:17

Bëhet fjalë për Sabianin i cili shquhet për bashkëpunime të parreshtura me shumë këngëtarë, përcjell ORAinfo.

Por, kohët e fundit duket se vëmendjen i’a ka marrë vajza e tij, Keisi një bjonde tejet seksi dhe e bukur.