Vajza adoleshente kërkon këshilla pasi ka pasur marrëdhënie seksuale me më shumë se 50 burra – Lajmi.net
Vajza adoleshente kërkon këshilla pasi ka pasur marrëdhënie seksuale me më shumë se 50 burra
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 20:19, 4 March 2018
Një vajzë po shqetësohet se përvoja e saj në dhomën e gjumit do të largojë burrat.

Një 19-vjeçare ka kërkuar një forum në internet për këshilla rreth jetës së saj seksuale.

Përdoruesi anonim Reddit zbuloi se ajo ka fjetur me më shumë se 50 burra në një vit, transmeton lajmi.net

Në një post të sinqertë, ajo rrëfeu frikën e saj se përdoruesit e internetit do ta gjykonin atë për shëmtinë e saj.

Ajo pyeti: “A është normale për një vajzë 19-vjeçare që ka fjetur me mbi 50 vetë?

Rrëfimi i kësaj vajze mori përgjigje shumë të përziera nga përdoruesit e internetit.

Disa ishin shumë të sinqertë për mendimet e tyre, duke pranuar se do të hiqnin dorë nga dikush që kishte më shumë se 50 partnerë.

Një tjetër tha: “Unë do të jem i sinqertë 19-vjeçare me aq shumë partnerë, shumica e njerëzve nuk do të duan një vajzë që ka pasur aq shumë dashnorë”.

Shumica e komentuesve e kanë kritikuar se si një vajzë kaq e re i ka ndërruar kaq shumë partnerë, por vetëm pak raste ka pasur që ajo është mirëkuptuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO