Ushtarja seksi amerikane që fiton mijëra euro nga Instagrami /FOTO-VIDEO – Lajmi.net
Ushtarja seksi amerikane që fiton mijëra euro nga Instagrami /FOTO-VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 16:34, 11 July 2018
Një ushtare amerikane ka treguar se si ajo i fiton mijëra euro nga rrjeti social Instagram.

Kjo ushtare e Forcave Ajrore i fiton 80,000 dollarë në vit nga Instagram, falë posteve të saj të frymëzuara nga Wonder Woman, transmeton lajmi.net.

“Numrat në mediat sociale nuk kanë rëndësi nëse nuk e dini se çfarë po bëni”, tha Alysia Magen. “Unë njoh influencues kaq shumë me 300k ose më shumë pasues të cilët nuk bëjnë një qind.” /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO