Uki Latifi zbulon detajet e projektit të ri

Uki Latifi është emër shumë i dashur për publikun.

ShowBiz

02/12/2018 11:17

Uki Latifi ishte i ftuar së fundi në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur rreth këngës së fundit, ai tregoi se a ia ka dedikuar dikujt atë këngë dhe zbuloi planet për projektet e reja.

Ai tregoi se po përgatit edhe një tjetër këngë dhe tregoi nëse është duet apo solo-projekt.

Detajet rreth këtij projekti mund t’i mësoni në linkun e mëposhtëm, ku gjendet intervista e Uki Latifit. /Lajmi.net/

YouTube player