Të Infektuar: 103.480

Të Shëruar: 90.328

Të Vdekur: 2.118

Udinese shënon gol, Milani mbetet prapa

22:19 | 3 Mars 2021

Udinese ka befasuar skaudrën e Milanit duke shënuar një gol në minutën e 68-të.

Rodrigo Becao ka shënuar një gol pas një pasimi nga goditja e këndit për të kaluar Udinesen në epërsi, përcjell lajmi.net.

Edhe pse fillimisht dukej një top i lehtë për Donnarumman, ky i fundit gaboi dhe Milani gjendet në disavantazh.

Më poshtë mund të shikoni edhe golin:

/Lajmi.net/