Udinese 1:0 Milan, notat e lojtarëve

20:26 | 25 Gusht 2019

AC Milan e ka nisur sezonin si mos me keq.

Skuadra e Marco Giampaolo ka humbur sot në vizitën e tyre në stadiumin Dacia Arena ku është mundur nga Udinese me rezultat të ngushtë 1-0.

Goli i vetëm i kësaj ndeshje erdhi në minutën e 72-të pas një harkimi nga këndi të De Paul, i cili gjeti për mrekulli Rodrigo Becaon duke shënuar kështu golin e parë dhe të vetëm në ndeshje.

Notat e lojtarëve për paraqitjen në këtë ndeshje:

/Lajmi.net/