U tha se kanë krizë në lidhje, Getoar Selimi përgjigjet në këtë mënyrë

21:03 | 23 Gusht 2019

Getoar Selimi ka reaguar pas thashetheme për krizë në lidhje.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë çift shumë i komentuar në shtypin rozë, shkruan lajmi.net.

Dyshja së fundi ishin pre e thashethemeve se kanë krizë në lidhje, por fotografia e Getoarit demanton të gjithë.

Reperi dhe moderatorja u shfaqën të lumtur pranë njëri-tjetrit në fotografinë e fundit, duke treguar se lidhja e tyre po shkon për mrekulli.

Derisa Geti është aktiv me këngë të reja, Marina prej kohësh nuk ka qenë aktive në ndonjë projekt televiziv, por ka paralajmëruar rikthimin në televizion. /Lajmi.net/