Tuna këndon bashkë me bebin në “Kënga Magjike” (Video) – Lajmi.net
Tuna këndon bashkë me bebin në “Kënga Magjike” (Video)
Autori: Lajmi.net Entertainment 22:57, 4 December 2016
Këngëtarja e shumëkomentuar, Altuna Sejdiu-Tuna publikoi këngën më të re me të cilën edhe u paraqit në 'Kënga Magjike'.

‘Duam’ mban titullin kjo këngë e cila është punuar nga Flori Mumajesi, shkruan lajmi.net

Performanca mbreslënëse e Tunës ka marrë vëmendjen maksimale, por po aq vëmendje ka marrë paraqitja e saj me bebin në bark.

Këtë e ka treguar edhe vetë ajo nëpërmjet një statusi në Instagram duke thënë:”Brenda trupit tim je ti..Sonte do të këndoj bashkë me ty”..

Ajo gjithashtu në ‘E diela shqiptare’ e pranoi shtatëzaninë haptas për herë të parë.

Ndryshe kënga e re e ‘zogut’ po pëlqehet nga publiku, e edhe babai i fëmijës së saj, Patrisi, po e përkrah maksimalisht./lajmi.net

 

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO