Tuna i dedikon fjalë zemre djalit

Tuna Sejdiu ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet pranë Tianit.

ShowBiz

30/05/2019 21:05

Tuna Sejdiu ka publikuar një fotografi të re në Instagram, përmes së cilës i dedikoi fjalë zemre Tianit, shkruan lajmi.net.

“Por, të dua më shumë sesa deri në hënë dhe prapa”, ishin fjalët që Tuna ia ka bashkëngjitur fotografisë me djalin.

Për ndryshe, këngëtatrja aktualisht po shijon suksesin e albumit “Fortuna”, i cili është pritur shumë mirë nga fansat e këngëtares. /Lajmi.net/