Tuna e lëshon në ‘ler’, e kall Prizrenin (Foto/Video)

E patën një lidhje shumë të komentuar, por gjithçka përfunoi me kaq, dhe të dy janë stabizlizuar shumë shpejt.

ShowBiz

10/06/2016 09:35

Ky fakt duket të jetë i pamundur, por si Cozman ashtu edhe Tuna po e vazhdojnë jetën të lumtur, transmeton lajmi.net.

Cozman, herë në fitnes e herë nën shoqërimin e Morena Tarakut, si duket nuk po e ndien ndarjen, por as Tuna nuk po ia len keq duke vazhduar me skenat e saj provokative me të cilat edhe karakterizohet.

Ajo, me një veshje të tejdukshme në një performancë në Prizren e ka ndezur atmosferën ashtu siç di ‘zogu’./Lajmi.net.

https://www.instagram.com/p/BGcLCU7wEIa/?taken-by=tunasejdi

https://www.instagram.com/p/BGR-JKKwELL/?taken-by=tunasejdi